ARAÇ / KASKO / TRAFİK

Kasko Sigortası ile aracınızı birçok riske karşı güvence altına alabilirsiniz. Kasko sigortanız var ise, aracınızda meydana gelebilecek kayıp/hasarlara karşı mal varlığınızda meydana gelebilecek ekonomik kayıplarınız önlenir.

Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Al

SAĞLIK SİGORTASI

Önce sağlık diyorsanız, kendinizin ve ailenizin sağlığını herşeyden önde tutuyor ve değer veriyorsanız, farklı ihtiyaçlara göre hazırlanmış sağlık sigortalarından biri mutlaka size göre! Seçeceğiniz plan sayesinde hem sağlığınızı güvence altına alacaksınız hem de size özel; ürünlere göre farklılık gösteren ücretsiz ve kapsamlı check-up, ömür boyu yenileme garantisi, hastane sonrası limitsiz ayakta tedavi gibi birçok avantajdan yararlanabileceksiniz.

Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Al

BES / HAYAT SİGORTASI

Bireysel Emeklilik Sistemi; bireylerin emekliliklerinde rahat etmeleri için düzenli olarak tasarrufta bulunmalarını sağlayan, sosyal güvenlik sistemini tamamlayan, yasayla düzenlenmiş ve devlet tarafından devlet katkısı ile desteklenen bir kişisel geleceğe yatırım sistemidir.
Fiil ehliyetine sahip herkes bu sisteme katılabilir.
Emekli olabilmeniz için en az 10 yıl sistemde kalmanız ve 56 yaşını doldurmanız gerekiyor.

Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Al

KONUT / DASK

Deprem ve deprem sonrası yangın, infilak, tsunami ve yer kayması sonucu oluşacak riskler Doğal Afet Sigortaları Kurumu (DASK) tarafından karşılanan Zorunlu Deprem Sigortası ile teminat altına alınmaktadır.
6305 sayılı Afet Sigortaları Kanunu gereğince Kapsam Dahilindeki Binalar:
Tapuya kayıtlı ve özel mülkiyete tabi taşınmazlar üzerinde mesken olarak inşa edilmiş binalar,
634 Sayılı Kat Mülkiyeti Kanunu kapsamındaki bağımsız bölümler,
Bu binaların içinde yer alan ve ticarethane, büro ve benzeri amaçlarla kullanılan bağımsız bölümler,
Doğal afetler nedeniyle devlet tarafından yaptırılan veya verilen kredi ile yapılan meskenler.
Yukarıdaki koşullara uyan, kat irtifakı tesis edilmiş binalar, tapuda henüz cins tashihi yapılmamış ve tapu kütüğünde vasfı "arsa vs." olarak görünen binalar, tapu tahsisi henüz yapılmamış kooperatif evleri için de Zorunlu Deprem Sigortası yaptırılması gerekmektedir.
Henüz bağımsız tapusu olmayan meskenlerin sigortası, sigorta ettirenin beyanına dayanarak ve arsa tapusuna ait bilgilerle yapılabilmektedir.
Zorunlu Deprem Sigortası; binanın bulunduğu deprem risk bölgesi, binanın yapı tarzı, meskenin brüt yüzölçümü ve binanın inşa yılına dayanarak hesaplanır.

Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Al

İŞ YERİ SİGORTASI

Küçük ve orta ölçekli değişik sektörlerde faaliyet gösteren işyerlerinizi, bina ve bina içindeki mal varlığınızı, çalışanlarınızı, olası risklere karşı güvence altına alabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Al