2008 yılında sektörle ilgili akademik eğitimlerimizi tamamladıktan sonra dahil olduğumuz sigortacılığa; 3 yıl kadar Grupama Sigorta İzmir Bölge Müdürlüğünde bireysel pazarlama konusunda devam etttik. İstanbul'un ülkemiz ticaretinin kalbi olması gerçeğinden hareketle 2012 yılından itibaren faaliyetlerimizi İstanbul'da yürütmeye başladık. Belirli bilgi deneyim ve portföy edindikten sonra Güneş Sigorta A.Ş. nin yetkili acenteliğini alarak faaliyetlerimizi yetkili acente olarak sürdürmekteyiz.

Genç, dinamik ve yeniliğe açık ekibimizle siz müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verecek en uygun ürünleri sunabilmek ve sigortadan sizleride faydalandırmak birincil hedefimizdir.

Tüm sigorta branşlarında faaliyet gösteren ERACENTE SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. Maksimum müşteri memnuniyetini sağlayan ve sektörde referans olarak gösterilen şirket olmayı kendine hedef olarak seçmiştir.

Misyonumuz

  • Müşterilerimizin ihtiyaçlarını saptayıp bilgi,deneyim ve dinamikliğimizle en kısa zamanda en doğru şekilde karşılamak.
  • Türkiyede her geçen gün gelişen sigorta bilincine katkıda bulunarak sektöre olan güveni arttırmak.
  • Müşteri odaklı, çözüm amaçlı hizmet sunmak.
  • Sektördeki gelişmeleri etkin takip edip sigortalılarımızı en kısa sürede bilgilendirmek.
  • Dürüst, şeffaf, yol gösterici olmak.
  • Rekabetçi, hızlı ve ulaşılabilen bir acente olmak.
  • Satış öncesi olduğu kadar satış sonrasında da müşteri memnuniyeti, sigorta danışmanlığı gibi bizi diğer acentelerden ayıran faktörlerden taviz vermemek.

Vizyonumuz

Müşterimizin ihtiyaç ve beklentilerini en doğru şekilde karşılayabilmek için; ihtiyaca cevap veren, riskleri minimize eden, ekonomik poliçeler geliştirmek ve sunmak. Toplam kalite yönetimi felsefesinden aldığımız ilhamla, sürekli iyileştirme anlayışı doğrultusunda kendimizi daima geliştirmek, gelişirkende sigortalılarımızın görüş ve düşüncelerini dikkate alarak, sektörde EN İYİ'ye ulaşmaktır.